Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2016-2017 - Round 26
Die., 19. Mar. 2017 17:00
Vllaznia
Vllaznia
0:0 Teuta
Teuta

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 Ku 26 52
2 Pa 26 52
3 Sk 26 50
4 Lu 25 36
5 Vl 26 32
6 Ti 26 30
7 Te 26 28
8 La 26 25
9 Fl 24 22
10 Ko 25 12

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot2389
mod_vvisit_counterDje8487
mod_vvisit_counterKete jave54250
mod_vvisit_counterTe gjitha4650250

Kemi 45 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 13 39
2 Apolonia 13 34
3 Kinostudio 13 28
4 AAS 13 22
5 Juban Danja 13 19
6 Teuta 13 19
7 Tirana AS 12 16
8 Skenerbeu 13 9
9 Dajti 13 3
10 The Door 12 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Mjafton goli i Bakajt. Vllaznia mund 1-0 Laçin

Shtyp pdf

Një 11-metërsh i kthyer në gol nga Elis Bakaj i ka mjaftuar Vllaznisë të marrë një trepikësh me shumë vlerë ndaj Laçit në ndeshjen e luajtur pasditen e së dielës në stadiumin "Loro Boriçi". Me një lojë pa ndonjë shkëlqim të madh, shkodranët janë përkujdesur më shumë për të marrë fitoren dhe në fund natyrisht që i janë gëzuar asaj sepse vazhdimi i kampionatit tashmë do të jetë më i qetë për ta.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vrapi: Laçi nuk është i pathyeshëm. Mund ta mundim nesër

Shtyp pdf

Këtë kampionat, Laçi është i vetmi ekip ndaj të cilit Vllaznia nuk ka marrë asnjë pikë. Mund të duket paksa e çuditshme por në fakt ky është realiteti. Gjithsesi për mbrojtësin e kuqebluve Endri Vrapi takimi i nesërm do të jetë tjetër histori. "Vërtetë me Laçin i kemi humbur të dyja ndeshjet këtë kampionat por në fakt në të  dy rastet nuk është se kundërshtari na ka dominuar por kemi humbur pas disa gabimeve tonat.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Madzar: Vllaznia ka nevojë për tifozët për të fituar me Laçin

Shtyp pdf

Ndeshja e së dielës me Laçin konsiderohet shumë e rëndësishme për ecurinë e mëtejshme të Vllaznisë në kampionat dhe prandaj vlerësimi për të duket maksimal në kampin shkodran. Kundër këtij kundërshtari, shkodranëve nuk u ka ecur ashtu si duhet këtë kampionat, megjithatë zëvendëstrajneri Aleksandar Madzar, në konferencën e sotme për shtyp, është shprehur se skuadra mund t’ia dalë të fitojë këtë herë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Ka nisur shitja e bileta për ndeshjen me Laçin. Interesim më i madh nga tifozët

Shtyp pdf

Ndryshe nga ndeshjet e fundit, interesimi i tifozërisë shkodrane për ndeshjen e rradhës, atë me Laçin që do të luhet të dielën në orën 14.00 në "Loro Boriçi", duket më i madh. Vendosja e uljes së çmimit të biletave të tribunave C dhe D nga ana e drejtuesve të klubit apo dhe rëndësia e madhe e kësaj ndeshje, ka bërë që tifozët e Vllaznisë të shprehin më shumë interes këtë herë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al