Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 29
Die., 15. Pri. 2018 19:00
TEUTA
TEUTA
-:- VLLAZNIA
VLLAZNIA

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 27 60
2 KU 28 51
3 PA 28 45
4 LA 28 42
5 LU 28 41
6 FL 27 37
7 KA 28 34
8 VL 28 33
9 TE 28 30
10 LU 28 10

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot4735
mod_vvisit_counterDje8042
mod_vvisit_counterKete jave32049
mod_vvisit_counterTe gjitha6949174

Kemi 179 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Nikaj: Vllaznia bashkë me tifozët do ta mundë patjetër Partizanin

Shtyp pdf

Njeriu që është duke drejtuar aktualisht kuqeblutë bashkë me kolegun e tij Avenir Dani dhe drejtorin sportiv Armir Grima, është optimist për një fitore në ndeshjen e nesërme me Partizanin. Për Samuel Nikajn, është e dyta ndeshje që ai do jetë në timonin e kuqebluve dhe ai mendon se ka ardhur momenti që ata të kthehen pas shumë javësh tek fitorja.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia barazim 1-1 me meritë në Kukës. Fitorja vetëm 8 minuta larg

Shtyp pdf

Vetëm 8 minuta larg fitores kanë qenë shkodranët pasditen e sotme në ndeshjen e luajtur në Kukës ndaj skuadrës vendase.Goli i sulmuesit Arenc Dibra në minutën e 12-të të ndeshjes është barazuar nga ai i Vilfor Hysën në të 82-tën. Megjithatë Vllaznia ka qenë sërish e pafat. Ashtu si në dy ndeshjet e kaluara ndaj Bylisit dhe Besës ku shtyllat kanë penguar fitoren e kuqebluve, kështu ka ndodhur edhe sot.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia dhe trajneri Canaj zgjidhin me mirëkuptim kontratën e bashkëpunimit

Shtyp pdf

Klubi i Futbollit Vllaznia bën me dije se paraditen e sotme është analizuar situata në të cilën po kalon skuadra jonë dhe në këtë analizë, ku kanë marrë pjesë drejtuesit më të lartë të klubit, kryetari i Bashkisë Shkodër dhe njëkohësisht president i Vllaznisë, z. Lorenc Luka, administratori Fatos Gjyrezi dhe drejtori sportiv Armir Grima, ka qenë i pranishëm edhe trajneri Agim Canaj.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Shorti i fazës së tretë, Vllaznia ka ende shpresa për kthim të situatës

Shtyp pdf

Me mbarimin e ndeshjeve të fazës së dytë të kampionatit, është përcaktuar përfundimisht edhe renditja e skuadrave dhe njëkohësisht kalendari i fazës së tretë të kampionatit.Vllaznia e renditur e nënta, ka mësuar edhe kundërshtarët teksa siç dihet 6 ndeshje do ketë në transfertë dhe vetëm 5 në Shkodër, ngaqë bën pjesë në gjashtëshen e dytë të skuadrave.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al