Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 29
Die., 15. Pri. 2018 19:00
TEUTA
TEUTA
-:- VLLAZNIA
VLLAZNIA

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 27 60
2 KU 28 51
3 PA 28 45
4 LA 28 42
5 LU 28 41
6 FL 27 37
7 KA 28 34
8 VL 28 33
9 TE 28 30
10 LU 28 10

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot4759
mod_vvisit_counterDje8042
mod_vvisit_counterKete jave32073
mod_vvisit_counterTe gjitha6949198

Kemi 192 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia barazon 1-1 ndaj Teutës në Shkodër. Shumë raste të humbura

Shtyp pdf

Vllaznia ka bere nje tjeter hap te gabuar. Ajo ka barazuar me rezultatin 1-1 ndaj Teutes Brenda ne Shkoder, ne ndeshjen e luajtur pasditen e se shtunes ne stadiumin “Loro Boriçi” duke I renduar edhe me shume pozitat e saj ne renditje. Goli I Shtubine ne minutat shtese te ndeshjes I ka dhene nje pike per ngushellim kuquqeblu te cilet ishin shume prane humbjes ne kete takim.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Trajneri Canaj: Teuta kërkon shumë kujdes por duhet ta mundim

Shtyp pdf

Ndeshja e javës së 18-të e Superligës shqiptare në mes Vllaznisë dhe Teutës që do të luhet ditën e shtunë në orën 14.00 në stadiumin “Loro Boriçi”, konsiderohet shumë e vështirë por njëkohësisht edhe e rëndësishme për skuadrën shkodrane. Asaj nuk I lejohet as barazimi në këtë takim. Këtë e ka deklaruar edhe trajneri Canaj në prononcimin e tij për mediat një ditë para ndeshjes.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Luka- vajzave të Vllaznisë: Ju, shembull edhe për ekipin e djemve!

Shtyp pdf

Kryetari I Bashkisë Shkodër Lorenc Luka ka pritur paraditen e sotme në zyrën e tij ekipin e Vllaznisë në futboll për femra I cili vetëm një ditë më parë u shpall fitues I Kupës së Shqipërisë. Të pranishëm përveç vajzave të ekipit, kanë qenë edhe stafi drejtues, presidenti Lazer Matija por edhe drejtuesit e lartë të klubit, Fatos Gjyrezi dhe Armir Grima.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia për femra- fituese e Kupës së Shqipërisë për sezonin 2013-14

Shtyp pdf

Vllaznia në futboll për femra është fituesja e Kupës së Shqipërisë për sezonin 2013- 14. Ajo ka mundur në finale me rezultatin e thellë 7-1 ekipin e Juban Danjës duke treguar se jo më kot është edhe kryesues aktual i kampionatit dhe për momentin ekipi më i mirë i futbollit shqiptar. Ndeshja është luajtur pasditen e sotme në stadiumin "Loro Boriçi" dhe është ndjekur me interes nga një numër i konsiderueshëm tifozësh.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al