Ndeshja e rradhes

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot330
mod_vvisit_counterDje11770
mod_vvisit_counterKete jave59595
mod_vvisit_counterTe gjitha7774724

Kemi 101 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia U-19 goleadë ndaj Tiranës, e mund thellësisht 6-2

Shtyp pdf

Me fitore e ka mbyllur këtë javë edhe Vllaznia U-19 madje ajo ka fituar thellësisht 6-2 ndaj Tiranës. Në ndeshjen e luajtur pasditen e sotme në fushën sportive "Reshit Rusi" shkodranët kanë dominuar tërësisht në fushën e lojës. Vetëm në pjesën e parë ka patur rivalitet. Miqtë nga kryeqyteti shënuan që në minutën e 2-të pas një rrëmuje në zonën e vendasve dhe Cake e dërgoi topin në rrjetë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Rajçeviq i jep fitoren "in extremis" Vllaznisë U-17 ndaj Tiranës

Shtyp pdf

Vllaznia U-17 ka arritur një fitore mjaft të bukur dhe emocionuese në ndeshjen e luajtur paraditen e sotme në fushën sportive “Reshit Rusi” ndaj Tiranës me rezultatin 2-1. Skuadra bardheblu ka qenë e renditur në vendin e dytë ndërsa shkodranët në të gjashtin megjithatë ndeshja ka treguar tjetër gjë. Ka qenë ekipi I Tiranës i cili ka kaluar I pari në avantazh që në minutën e 17-të me anë të Halilit ndërkohë që pjesa e parë do mbyllej 1-0 për miqtë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Albert Kaçi nis punë si trajner i Akademisë Vllaznia

Shtyp pdf

Rradhët e Akademisë Vllaznia shtohen me një tjetër emër të njohur të saj në vitet e fundit. Ai është Albert Kaçi që kësisoj bëhet pjesë e stafit të trajnerëve të saj. Ish- futbollisti i njohur i kuqebluve ka disa kohë që ka nisur punë bashkë me trajnerin tjetër Astrit Premçi me grupmoshën e 14 vjeçarëve. Duke qenë se me këtë grupmoshë ka patur një dyndje të madhe fëmijësh të rregjistruar, ka qenë e nevojshme gjetja e një trajneri tjetër dhe për këtë arsye, sytë janë hedhur drejt Kaçit i cili është në fund të karrierës së tij si futbollist.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia U-16 katër ndeshje- tre fitore, të gjitha në transfertë

Shtyp pdf

Ekipi Vllaznia U-16 që merr pjesë në Ligën Amatore- Zona e Tiranës, po bën një paraqitje të mirë në kampionat. Në katër javët e para, ai ka arritur tre fitore dhe vetëm një humbje në ndeshjen e parë. Interesant është fakti se të gjitha takimet ky ekip i ka luajtur në transfertë, në kryeqytet dhe një ecuri e tillë sigurisht që është për t'u përgëzuar.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al