Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 27 60
2 KU 28 51
3 PA 28 45
4 LA 28 42
5 LU 28 41
6 FL 27 37
7 KA 28 34
8 VL 28 33
9 TE 28 30
10 LU 28 10

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot4798
mod_vvisit_counterDje8042
mod_vvisit_counterKete jave32112
mod_vvisit_counterTe gjitha6949237

Vllaznia firmos edhe me dy futbollistë të tjerë të Akademisë

Shtyp pdf

Në Klubin e Futbollit Vllaznia ka vijuar puna edhe sot me firmosjen e kontratave me futbollistët e spikatur të ekipit U-19 të Akademisë së tij. Këtë herë ka qenë rradha e dy futbollistëve të tjerë për të hedhur firmë në kontratat e ofruara nga ana e drejtuesve të klubit.

Bëhet fjalë për mbrojtësin Egzon Shimaj që njëkohësisht është edhe kontigjent i ekipit kombëtar të kësaj grupmoshe si dhe për sulmuesin Kamelio Palushani i cili sezonin e kaluar ka qenë shënuesi më i mirë i ekipit dhe po ashtu edhe sivjet po spikat me lojën dhe golat e tij. Firmat me këto lojtarë kanë ardhur pas propozimit të bërë nga vetë drejtuesit e Akademisë dhe natyrisht që konsiderohen dy sportistë me të ardhmen që premtojnë shumë për ngjyrat kuqeblu të Vllaznisë.
© vllaznia.al

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al