Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 3 9
2 DI 3 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot2640
mod_vvisit_counterDje11897
mod_vvisit_counterKete jave2640
mod_vvisit_counterTe gjitha8427021

Vllaznia në analizë, gjithë përqendrimi tek Partizani

Shtyp pdf

Ekipi i Vllaznisë pasditen e së premtes ka nisur përgatitjet për ndeshjen e rradhës me Partizanin. Përpara fillimit të kësaj seance, është zhvilluar një analizë e shkurtër me ekipin teksa para futbollistëve ka folur fillimisht trajneri Gjoka dhe më pas administratori Gjyrezi. Të dy ata, nuk kanë dashur t'i kushtojnë shumë rëndësi asaj çfarë ka kaluar dhe situatës së krijuar pas barazimit me Kamzën por kanë kërkuar nga sportistët angazhim maksimal për pjesën e mbetur të kampionatit. Pavarësisht se në pamje të parë gjithçka duket shumë e vështirë, edhe në rradhët e futbollistëve është vërejtur një besim se mund t'ia dalin. Administratori dhe trajneri u kanë kërkuar atyre të fokusohen maksimalisht për ndeshjen me Partizanin dhe të mos mendojnë për më tej por vetëm tek kjo sfidë në të cilën patjetër që duhet synuar marrja e fitores.

© vllaznia.al

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-se

Na kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al