Ndeshja e rradhes

E RRADHES
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 21
Die., 25. Shk. 2018 14:00
LUFTETARI
LUFTETARI
-:- VLLAZNIA
VLLAZNIA

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2017- 2018 - Round 20
Han., 19. Shk. 2018 18:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
2:0 TEUTA
TEUTA

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 20 46
2 FL 20 35
3 KU 20 32
4 LA 20 30
5 KA 20 29
6 PA 20 28
7 LU 20 27
8 VL 20 21
9 TE 20 17
10 LU 20 10

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot3203
mod_vvisit_counterDje6343
mod_vvisit_counterKete jave54229
mod_vvisit_counterTe gjitha6591987

Kemi 32 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia U-16 fitore 4-0 ndaj Dinamos në ditëlindjen e trajnerit Volumi

Shtyp pdf

Tjetër fitore, madje sërish e thellë për ekipin Vllaznia U-16 që merr pjesë në Ligën Amatore, zona e Tiranës. Duke luajtur sërish në transfertë, në kryeqytet, ajo sot është ndeshur me ekipin e Dinamos të cilin e ka mundur me rezultatin e pastër 4-0. Autorë të golave për ekipin shkodran në këtë takim kanë qenë Behadir Shabani, Albano Pirrza ndërsa dy golat e tjerë kanë patur për autor Sebastian Kolbuçajn.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Trajneri Canaj do jetë në pankinë në Vlorë. Klubi konverton dënimin e tij

Shtyp pdf

Agim Canaj do të jetë në pankinë në ndeshjen me Flamurtarin ditën e dielë. Në fakt, sipas vendimit të Komisionit të Disiplinës dy javë më parë, ai dhe drejtori sportiv i klubit Armir Grima, do të pezulloheshin me nga dy ndeshje.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Fusha sportive "Reshit Rusi" tani me sistem ndriçimi

Shtyp pdf

Fusha sportive “Reshit Rusi” shumë shpejt do të ketë sistem ndriçimi. Ka përfunduar vendosja e tetë shtyllave që do të bëjnë të mundur këtë gjë ndërsa ka mbetur për t’u bërë vendosja e projektorëve që do kryhet shumë shpejt. Sipas përgjegjësit të Akademisë Vllaznia, Ismet Hoxha ky është një investim I klubit shkodran në bashkëpunim me donatorë të ndryshëm.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia U-19 goleadë ndaj Tiranës, e mund thellësisht 6-2

Shtyp pdf

Me fitore e ka mbyllur këtë javë edhe Vllaznia U-19 madje ajo ka fituar thellësisht 6-2 ndaj Tiranës. Në ndeshjen e luajtur pasditen e sotme në fushën sportive "Reshit Rusi" shkodranët kanë dominuar tërësisht në fushën e lojës. Vetëm në pjesën e parë ka patur rivalitet. Miqtë nga kryeqyteti shënuan që në minutën e 2-të pas një rrëmuje në zonën e vendasve dhe Cake e dërgoi topin në rrjetë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al