Ndeshja e rradhes

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot490
mod_vvisit_counterDje8963
mod_vvisit_counterKete jave47255
mod_vvisit_counterTe gjitha8003358

Kemi 112 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Alsid Tafili kualifikon Vllazninë në çerekfinale. Mund 1-0 Partizanin

Shtyp pdf

Ka mjaftuar goli i Alsid Tafilit në minutën e 102-të të ndeshjes që Vllaznia të fitonte dhe të kualifikohej për në turin çerekfinal të Kupës së Shqipërisë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia e interesuar zyrtarisht për mesfushorin kosovar Zhdrella

Shtyp pdf

Klubi i futbollit Vllaznia është i interesuar për mesfushorin kosovar Mentor Zhdrella. Lajmi është zyrtar dhe bëhet i ditur nga drejtuesit e lartë të tij. Në këtë mënyrë, edhe shkodranët futen në garë për të marrë shërbimet e këtij futbollisti ashtu si Partizani, Besa, Shkëndia e Tetovës dhe ndonjë ekip tjetër. Po ashtu konfirmohet edhe fakti se gjatë këtyre ditëve, përfaqësues të klubit kanë patur takim me futbollistin në Prishtinë dhe është lënë hapur mundësia e firmosjes së një kontrate gjatë muajit janar.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Trajneri Canaj: Vllaznia do të kualifikohet nesër ndaj Partizanit

Shtyp pdf

Objektivi I Vllaznisë në ndeshjen e Kupës me Partizanin, do të jetë një dhe I vetëm: kualifikimi për në turin tjetër. Kjo është deklarata e bërë nga ana e trajnerit të saj Agim Canaj në konferencën e shtypit dhënë një ditë para ndeshjes pikërisht në ambjentet e hotel “Argentit” ku ekipi është I grumbulluar. Ai ka theksuar se është positive gatishmëria e të gjithë futbollistëve për të luajtur dhe po ashtu, edhe vetë do jetë në pankinë këtë takim.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Bushiç: I kënaqur që golat e mi po e ndihmojnë Vllazninë

Shtyp pdf

Golat e shenuar ndaj Lushnjes te dielen ia ka dedikuar vajzes se sapolindur. Sulmuesi kroat Tomislav Bushiç mbi te gjitha eshte i kenaqur qe golat e tij i dhane fitoren skuadres me te cilen aktivizohet.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al