Ndeshja e rradhes

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot492
mod_vvisit_counterDje8963
mod_vvisit_counterKete jave47257
mod_vvisit_counterTe gjitha8003360

Kemi 114 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia U-19 mund 2-0 rivalen direkte, Shkëndinë brenda në Tiranë

Shtyp pdf

Vllaznia U-19 është vërtetë e pandalshme teksa sot ajo ka mundur me rezultatin 2-0 ekipin rival kryesor në luftën për titull, Shkëndinë e Tiranës. Fitorja merr edhe më tepër vlera ngaqë është arritur në transfertë. E luajtur mesditën e sotme në Kamëz, ajo është dominuar nga fillimi e deri në fund nga djemtë e drejtuar nga trajneri Luan Zmijani.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia U-19 fiton 7-0 ndaj Kukësit. Vllaznia U-17 3-0 aforfe

Shtyp pdf

Vllaznia U-19 është e pandalshme. Ditën e sotme ka arritur një tjetër fitore në ndeshjen e rradhës dhe për më tepër, në shifra vërtetë të frikshme. Ajo ka mundur Kukësin me rezultatin e thellë 7-0. Ndeshja është luajtur në fushën sportive "Reshit Rusi" dhe është dominuar tërësisht nga futbollistët shkodranë.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia e minifutbollit mund Flabinën 7-4 në fund të fazës së parë

Shtyp pdf

Vllaznia e futsallës e ka mbyllur me fitore fazën e parë të kampionatit. Ajo ka mundur pasditen e sotme ekipin e Flabinës me rezultatin 7-4. Ndeshja është luajtur në pallatin e sportit "Asllan Rusi" të kryeqytetit. Në fakt, ky takim duhej të ishte zhvilluar ditën e dielë por për shkak të disa veprimtarive të organizuara nga forca të ndryshme politike në këtë impiant sport, ai ishte shtyrë për sot.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia U-16 mund me rezultatin e thellë 4-0 ekipin e Dinamos

Shtyp pdf

Vllaznia U-16 ka mundur me rezultatin e pastër 4-0 ekipin e Dinamos. Ndeshja e vlefshme për kampionatin e Ligës Amatore, Zona e Tiranës, është luajtur në fushën sportive "Reshit Rusi". Skuadra shkodrane e drejtuar nga trajneri Alban Volumi e ka dominuar takimin në të gjitha drejtimet, si në lojë, si në gola ashtu edhe në çdo element tjetër të tij.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al