Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 2
Die., 16. Sht. 2018 16:00
BURRELI
BURRELI
0:2 VLLAZNIA
VLLAZNIA

KATEGORIA E PARE 2018-2019 - Round 3
Pre., 21. Sht. 2018 16:00
VLLAZNIA
VLLAZNIA
2:0 DINAMO
DINAMO

Kategoria e pare

# Skuadra ND PIKE
1 VLL 3 9
2 DI 3 6
3 IL 2 3
4 ER 2 3
4 KO 2 3
4 VE 2 3
7 BE 2 3
7 SH 2 3
9 VO 2 0
10 BU 2 0

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot3272
mod_vvisit_counterDje11897
mod_vvisit_counterKete jave3272
mod_vvisit_counterTe gjitha8427653

Kemi 100 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Ekipet e Akademisë Vllaznia dy fitore në javën e dytë të kampionatit

Shtyp pdf

Ndryshe nga java e parë e kampionatit që u shoqërua me disfatë për të dy ekipet e Akademisë Vllaznia, në të dytën ato kanë qenë të suksesshëm. Këto janë luajtur në Tiranë dhe përballë kanë patur ekipet respektive të Internacional. 17 vjeçarët shkodranë kanë fituar me rezultatin e thellë 4-0 ndërsa 19 vjeçarët kanë fituar 2-0.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia vazhdon të mendojë për të ardhmen. Firmosin tre lojtarë të tjerë të rinj

Shtyp pdf

Ditët e fundit, drejtuesit e KF Vllaznia kanë firmosur tre kontrata të tjera me futbollistët e Akademisë. Bëhet fjalë për mbrojtësit Brendon Smajli e Serjan Repaj si dhe mesfushorin Emrah Fikaj. Ata kanë qenë sezonin e kaluar pjesë e ekipit U-19 ku kanë spikatur me paraqitjet e tyre dhe për këtë arsye, drejtuesit kanë menduar që me to të firmosin kontrata afatgjata.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Start i mbarë për kuqeblutë. Fitojnë 2-1 ndaj Korabit

Shtyp pdf

Vllaznia e ka nisur me fitore kampionatin e sivjetëm. Në ndeshjen e parë, atë ndaj Korabit të luajtur pasditen e sotme në "Loro Boriçi", ekipi ynë ka fituar me rezultatin 2-1. Në fakt, rezultati duhej të kishte qenë më i thellë por lojtarët kuqeblu kanë humbur disa raste shënimi. Në fundin e pjesës së parë, do të vinte goli i parë i tyre.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Trajneri Lika: Duhet ta nisim kampionatin me fitore ndaj Korabit

Shtyp pdf

Optimizëm tek Vllaznia në pragndeshjen me Korabin. Trajneri Hasan lika në daljen e tij para gazetarëve një ditë para kësaj sfide, ka shprehur besimin e plotë se nisja e kampionatit do të jetë e mbarë për skuadrën e tij. Ai ka folur edhe për merkaton e zhvilluar por edhe për mbështetjen që pret nga tifozët. “Jemi gati për nisjen e kampionatit, pavarësisht se jemi të gjithë të ndërgjegjshëm se ka pasur probleme.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al