Krymi: I mbyllim llogaritë brenda 90 minutave me Partizanin

Krymi: I mbyllim llogaritë brenda 90 minutave me Partizanin

Ardit Krymi duke folur në konferencë për mediet përpara takimit të dytë të gjysmëfinales së kupës ndaj Partizanit që do të përcaktojë edhe finalistin nga ky çift dhe që do të luhet të mërkurën në orën 17:45, pasi ndeshja e parë mes tyre u mbyll me barazim pa gola, theksoi se skuadra është e përgatitur…

Kapiteni Gurishta: Do jemi në finalen e kupës

Kapiteni Gurishta: Do jemi në finalen e kupës

Kapiteni i Vllaznisë, Erdenis Gurishta ka dalë sot në konferencë për mediet, ku ka folur për ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë kundër Partizanit që do të luhet të mërkurën në orën 17:45, me takimin e parë, i cili mbyll me barazim pa gola. Ftesa për tifozët: “Vijmë nga një moment delikat dhe…

Vllaznia barazim 0-0 në gjysmëfinalen ndaj Partizanit. I anullohet një gol mëse i rregullt

Vllaznia barazim 0-0 në gjysmëfinalen ndaj Partizanit. I anullohet një gol mëse i rregullt

Pasditen e se enjtes ne “Elbasan Arena” eshte luajtur ndeshja e pare gjysmefinale e Kupes se Shqiperise ne mes Partizanit dhe Vllaznise e cila eshte mbyllur ne barazim 0-0. Ekipi yne ka zhvilluar nje loje kryesisht te kujdesshme duke mos dashur te dale pa nje rezultat pozitiv nga kjo perballje dhe ia ka dale. Madje…

Latifi: Dua të fitoj Kupën me Vllazninë

Latifi: Dua të fitoj Kupën me Vllazninë

Në prag të ndeshjes gjysmëfinale të Kupës, asaj ndaj Partizanit që do të luhet nesër në Elbasan, ka dalë në një konferencë për shtyp edhe futbollisti Liridon Latifi, i cili është shprehur:“Normalisht kam një javë që stërvitem me skuadrën. Jam i gatshëm për sfidën me Partizanin, gjithçka është ok dhe shpresoj ta shfaq nivelin edhe…

Plori: Nesër ndaj Partizanit do jetë krejt ndryshe nga Egnatia

Plori: Nesër ndaj Partizanit do jetë krejt ndryshe nga Egnatia

Vllaznia do të luajë nesër ndaj Partizanit të parën gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, ndeshje kjo që do të luhet në stadiumin “Elbasan Arena” në orën 17.45. Në prag të kësaj ndeshje, trajneri Elvis Plori ka dalë në një konferencë për shtyp ku është shprehur:“Kemi pritur për këtë mundësi, një sfidë me ta është gjithmonë…

End of content

End of content