Trajneri Josa: Vllaznia do jetë gati për ta nisur si pretendente sezonin e ri
|

Trajneri Josa: Vllaznia do jetë gati për ta nisur si pretendente sezonin e ri

Trajneri i Vllaznisë Mirel Josa ka dalë sot para gazetarëve në një konferencë për shtyp duke bërë një analizë të skuadrës në pjesmarrjen e saj në Europë, por edhe për objektivat dhe synimet e saj në sezonin e ri të futbollit shqiptar që do të nisë së shpejti. “Duhen sqaruar shumë probleme, sepse normalisht gjatë…

End of content

End of content