Vllaznia U19 fiton 3-0 në ‘derbin’ me KF Shkodra
| |

Vllaznia U19 fiton 3-0 në ‘derbin’ me KF Shkodra

Vllaznia U19 eshte rikthyer tek fitorja ne kampionat teksa mesditen e djeshme ka mundur me rezultatin e paster 3-0 ekipin e “KF Shhkodra” ne ndeshjen e luajtur ne fushen sportive “Reshit Rusi”. Skuadra e Vioresin Sinanit ka shenuar shpejt, qe ne minuten e 22-te me ane te futbollistit Antonio Delaj dhe me kete gol do…

Vllaznia U17 barazim 3-3 ndaj Internacionalit

Vllaznia U17 barazim 3-3 ndaj Internacionalit

Vllaznia U17 ka zhvilluar takimin e rradhës ndaj Internacional Tiranës, takim i cili u luajt në fushën sportive “Reshit Rusi”. Në fakt, pritej një fitore nga ana e kuqebluve, pasi rezultati i këtij takimi deri 10 minuta para fundit, ishte në favor të Vllaznisë, 3-2, por nuk ia arritën dot ta merrnin.Pjesa e parë u…

Goli i Arës nuk mjafton, Vllaznia U17 vetëm barazim 1-1 ndaj Internacionalit

Goli i Arës nuk mjafton, Vllaznia U17 vetëm barazim 1-1 ndaj Internacionalit

Java e 17-të e kampionatit kombëtar të moshave nuk ka dhuruar një rezultat shumë të mirë për ekipin e Vllaznia U17, e cila ka marrë një barazim në shtëpi, në ndeshjen e luajtur në “Reshit Rusi”. Kështu, Vllaznia U17 ka marrë një barazim në shtëpi dhe për rrjedhojë vazhdon të jetë në vendet e para…

End of content

End of content