Vllaznia fitore përmes emocionesh. Mund 5-4 Dinamon
|

Vllaznia fitore përmes emocionesh. Mund 5-4 Dinamon

Vllaznia U21 eshte rikthyer tek fitorja ne kampionat teksa pasditen e sotme ka fituar me rezultatin 5-4 ndaj Dinamos ne ndeshjen e rradhes, e cila eshte luajtur pasditen e sotme ne fushen sportive “Reshit Rusi”. Ne fakt kane qene dinamovitet qe kane kaluar te paret ne avantazh me ane te futbollistit lezhjan Perloshi qe ne…

Vllaznia U21 fiton 5-0 ndaj Apolonisë

Vllaznia U21 fiton 5-0 ndaj Apolonisë

Vllaznia U21 ka marrë një tjetër fitore në kampionat dhe tashmë është ngjitur në vendin e katërt të klasifikimit në kuotën e 39 pikëve, duke mbajtur këtë vend, një pikë larg Tiranës së vendit të tretë. Kuqeblutë e drejtuar nga trajneri Dean Sibson kanë luajtur në “Reshit Rusi” në Shkodër ndaj ekipit të Apolonisë dhe…

Vllaznia U21 fitore 3-0 në transfertë ndaj Turbinës

Vllaznia U21 fitore 3-0 në transfertë ndaj Turbinës

Vllaznia U21 ka marrë një fitore të thellë, teksa ka mundur me rezultatin 0-3 ekipin e Turbinës në ndeshjen e luajtur në pasditën e sotme në Cërrik. Ne kete menyre ekipi shkodran merr fitoren e dyte pas asaj me Teuten ne vetem 48 ore.Ka qenë një ndeshje jo shumë e vështirë për kuqeblutë, të cilën…

Vllaznia U21 fiton 3-1 ndaj Teutës në ndeshjen e rradhës

Vllaznia U21 fiton 3-1 ndaj Teutës në ndeshjen e rradhës

Vllaznia U21 eshte rikthyer serish tek fitorja ne kampionat. Pasditen e sotme ajo ka fituar me rezultatin 3-1 ndaj Teutes ne ndeshjen e luajtur ne fushen sportive “Reshit Rusi”.Takimi eshte zhbllokuar shume shpejt dhe ne minuten e 11-te ka qene sulmuesi Mersian Muliu qe ka shenuar golin e pare ne porten durrsake.Tete minuta me vone…

Vllaznia U21 fiton 1-0 ndaj Laçit. Vendos goli I Hoxhës

Vllaznia U21 fiton 1-0 ndaj Laçit. Vendos goli I Hoxhës

Vllaznia U21 ka marrë një fitore me vlera në ndeshjen e rradhës në kampionat. Kjo skuadër ka fituar në Shkodër me rezultatin 1-0 ndaj Laçit, me golin e Uhejd Hoxhës dhe me këtë trepikësh, ekipi shkodran është në vendin e pestë, me 30 pikë. Duhet thënë se Vllaznia U21 e ka dominuar lojën në të…

End of content

End of content