Vllaznia U15 fiton 3-2 ndaj Akademisë dhe i merr vendin e parë në renditje

Vllaznia U15 fiton 3-2 ndaj Akademisë dhe i merr vendin e parë në renditje

Kategoria Superiore për moshat U-15, luajti ditën e sotme ndeshjet e javës së 21-të. Kështu, Vllaznia U15 ka shkëlqyer ndaj Akademisë së Futbollit dhe ka marrë vendin e parë në renditje, duke ndërruar pozicionet me Akademinë e Futbollit, që tashmë është në ndjekje të Vllaznisë kryesuese.Kuqeblutë e vegjël e mbyllën historinë e ndeshjes që në…

End of content

End of content