Ndeshja e rradhes

E FUNDIT
KATEGORIA SUPERIORE 2016-2017 - Round 26
Die., 19. Mar. 2017 17:00
Vllaznia
Vllaznia
0:0 Teuta
Teuta

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 Ku 26 52
2 Pa 26 52
3 Sk 26 50
4 Lu 25 36
5 Vl 26 32
6 Ti 26 30
7 Te 26 28
8 La 26 25
9 Fl 24 22
10 Ko 25 12

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot2432
mod_vvisit_counterDje8487
mod_vvisit_counterKete jave54293
mod_vvisit_counterTe gjitha4650293

Kemi 82 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 13 39
2 Apolonia 13 34
3 Kinostudio 13 28
4 AAS 13 22
5 Juban Danja 13 19
6 Teuta 13 19
7 Tirana AS 12 16
8 Skenerbeu 13 9
9 Dajti 13 3
10 The Door 12 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Asambleja e shoqërisë aksionare "KF Vllaznia sh.a zhvillohet më 30 mars

Shtyp pdf

Në fund të muajit mars, saktësisht më datë 30, do të zhvillohet mbledhja e Asamblesë së shoqërisë aksionere "Klubi i Futbollit Vllaznia sh.a. Thirrja e saj është bërë ditën e sotme nga ana ana e administratorit të saj, bazuar në nenin 136 pika, nenit 137 të ligjit nr.9901, datë 14.04.2008 "Për tregtarët dhe shoqëritë tregtare", të ndryshuar.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Njoftim i rëndësishëm: Ulet çmimi i biletave për ndeshjen me Laçin

Shtyp pdf

KF Vllaznia njofton të gjithë sportdashësit se pas akordit të gjetur me drejtuesit e FSHF-së, është bërë e mundur që për ndeshjen e kësaj jave me Laçin, të ketë një ulje të çmimit të biletave për tribunat C dhe D të stadiumit "Loro Boriçi". Çmimi i biletës për këto tribuna tashmë do të jetë 200 lekë të reja.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Administratori Gjyrezi: Tek Vllaznia s'ka probleme rrogash. Ato merren nesër

Shtyp pdf

Tek Vllaznia ndodh shpesh që të bëhet objekt gazetash sa herë që rrogat e sportistëve vonohen, ndonëse është ndër klubet më korrekte sa I takon anës financiare. Kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme kur në median e shkruar, titujt e gazetave flisnin për një situatë alarmante tek kuqeblutë. Por në fakt historia është ndryshe. Këtë e ka sqaruar edhe vetë administratori I klubit Astrit Gjyrezi nënjë prononcim për mediat kur ka deklaruar se nuk ka asnjë problem me rrogat dhe nesër ato do të jenë në numrat e llogarive të secilit prej futbollistëve.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

"Vllaznia B" tjetër fitore në kampionat. Këtë herë 3-0 ndaj Internacional

Shtyp pdf

Ekipi i dytë i klubit Vllaznia, ai "B", vijon me serinë e fitoreve në kampionatin e kategorisë së dytë ku merr pjesë këtë sezon. Pasditen e sotme ai ka luajtur në kryeqytet ndaj ekipit Internacional dhe ka triumfuar me rezultatin 3-0.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al