Ndeshja e rradhes

Superliga

# Skuadra ND PIKE
1 SK 35 72
2 KU 35 62
3 LU 35 56
4 PA 35 53
5 LA 35 53
6 TE 35 46
7 FL 35 45
8 KA 35 43
9 VL 35 41
10 LU 35 11

Logo zyrtare


JPG / PNG / GIF


Nr. Vizitoreve

mod_vvisit_counterSot494
mod_vvisit_counterDje8963
mod_vvisit_counterKete jave47259
mod_vvisit_counterTe gjitha8003362

Kemi 115 vizitorë n'linjë

Rezultatet

Sponsor

 

 

 

KAMPIONATI I FEMRAVE 2016-17

# Skuadra ND PIKE
1 Vllaznia femra 18 54
2 Apolonia 18 44
3 Kinostudio 18 41
4 AAS 18 34
5 Teuta 18 23
6 Tirana AS 17 22
7 Juban Danja 18 22
8 Skenerbeu 18 13
9 Dajti 18 9
10 The Door 17 0

K.F. Vllaznia ne facebook

Vllaznia, mbërrijnë dy kroatë të tjerë për provë. Rukavina dhe Ljuboviç

Shtyp pdf

Dy futbollistë të tjerë kroatë kanë ardhur në provë tek Vllaznia. Pas largimit të Bulat që nuk e kaloi testin, këta dy të tjerët do tentojnë natyrisht të bindin stafin drejtues. Të sapoardhurit janë mbrojtësi Denis Ljuboviç dhe mesfushori Antonio Rukavina të cilët sot kanë zhvilluar seancën e parë stërvitore me ekipin. Ky I fundit nuk vjen për herë të parë në Shqipëri sepse pak kohë më parë ka luajtur me Skënderbeun dhe me Kastriotin.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Shkodra dhe Klubi Vllaznia i japin lamtumirën e fundit Zamir Shpuzës

Shtyp pdf

Shkodra dhe shkodranët i kanë dhënë lamtumirën e fundit sot djalit të tyre, Zamir Shpuzës. Dita e sotme ka qenë e rëndë për familjen e tij teksa kanë përcjellë për në banesën e fundit një 45 vjeçar shumë më përpara sesa duhej por Zoti kështu dukej se e kishte shkruar. Trupi i tij ka mbërritur nga Gjermania në aeroportin e Rinasit paraditen e sotme dhe menjëherë është nisur drejt Shkodrës teksa në familjen Shpuza kishte shumë njerëz.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia fiton 4-2 në miqësoren e sotme me Tërbunin

Shtyp pdf

E ka nisur me fitore serinë e ndeshjeve miqësore të kësaj periudhe ekipi i Vllaznisë. Pasditen e sotme ai është ndeshur me Tërbunin e Pukës, ndeshje që është zhvilluar në fushën sportive "Reshit Rusi" të Shkodrës. Rezultati përfundimtar i kësaj miqësoreje ka qenë 4-2 për kuqeblutë. Ata janë drejtuar në këtë takim nga zëvendëstrajneri Samuel Nikaj ngaqë trajneri Canaj ka munguar për shkak të një problemi shëndetësor të të vëllait.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Vllaznia, nesër miqësore me Tërbunin, të shtunën me Tiranën

Shtyp pdf

Ekipi i Vllaznisë do të zhvillojë dy ndeshje miqësore gjatë kësaj jave. Të parën do ta luajë nesër (e mërkurë) ndaj Tërbunit dhe të dytën ditën e shtunë ndaj Tiranës. Të dyja këto miqësore do të zhvillohen në Shkodër. Lajmi është konfirmuar nga drejtori sportiv i klubit shkodran Armir Grima i cili ka thënë:

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Me shumë...

Klubi Vllaznia anetar me te drejta te plota i ECA-seNa kontaktoni

* Addresa: Loro Borici" Rr."Djepaxhiej" Nr2 Shkodër

* Tel: +355 222 801333

* Email: info@vllaznia.al

* Website: www.vllaznia.al